Modafili Performans Ajansı olarak Sempeak’i seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 30 Kas 2017
Modafili Performans Ajansı olarak Sempeak’i seçti.

Ulusal Lojistik ve Emin Gürhan İskender’ in yatırımcısı olduğu, Hepsiburada’ nın eski CFO’su, Markafoni’nin eski Genel Müdür Yardımcısı Serdal Giral’ ın da CEO olarak görev yaptığı Modafili, performans reklamları ve arama motoru optimizasyonu tarafında hizmet alacağı ajansı belirledi.

Uzman kadrosu, sektör deneyimi ve yenilikçi çözümleriyle başarı grafiğini yükselten Sempeak, Modafili’ nin performans kanalları yönetimi ile arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yürütecek.

Modafili, uygun fiyat ve hızlı gönderim gibi konulardaki gücünü moda severlere sunuyor. Ürün, marka çeşitliliği ve trend takibi ile de farklı görünmek isteyenlerin tercihi haline dönüşeceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Trump’ın Twitter Hesabını Kapatan Türk Asıllı Eski Twitter Çalışanı Çıktı Yeni Snapchat Filtreleri, Fotoğrafta Ne Olduğunu Otomatik Algılayabiliyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.