Modada Dijital Pazarlama Eğitimi

Modada Dijital Pazarlama Eğitimi

İstanbul Moda Akademisinin yeni eğitim programı “Modada Dijital Pazarlama” 15 Şubat’ta başlıyor.

Teknoloji ile birlikte dijital dünyanın da gelişerek sektörlere hızla yayılması, moda perakendesinde de geleneksel pazarlamanın kaçınılmaz dönüşümünü getirdi. Bu durum içinde bulunduğumuz dönemin tüketici odaklı yeni nesil pazarlama stratejilerini anlamayı, uygulamayı ve konu hakkında ciddi bir bilgi birikimi edinmeyi gerektiriyor.

Dijital çağın gerekliliklerini ele alan İstanbul Moda Akademisi de yeni eğitim programı “Modada Dijital Pazarlama” ile moda sektöründe göz ardı edilmemesi gereken bu önemli boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Gelişen teknoloji ile değişen yeni nesil pazarlama stratejilerinin, sistematik bir içerik ile paylaşılacağı “Modada Dijital Pazarlama” programı; moda genel kültürü, dijital dünya, modada dijital pazarlama ve proje modüllerinden oluşuyor.

Geleneksel alanda tecrübeli olup, dijital pazarlama konusunda kendini geliştirmek isteyen sektör profesyonellerine hitap eden program, katılımcılarına günümüz trendleri doğrultusunda yeni nesil pazarlama anlayışını geniş bir perspektifle aktarılacak. Sosyal medya stratejileri, web site entegrasyonu, dijital pazarlamada performans ölçümleme, mobil stratejiler, dijital moda PR’ı gibi pek çok farklı alanda eğitim verilecek program, bitirme projesi ile tamamlanacak. Üç ay boyunca üzerinde çalışacakları ve program sonunda sunacakları proje ile eğitimi tamamlayanlar aynı zamanda tüm süreçleri kendileri tarafından tanımlanmış, satışa hazır bir e-ticaret sitesine sahip olacaklar.

Sektör profesyonellerinden oluşan güçlü eğitmen kadrosunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen start up projelerinin sahipleri olan konuk konuşmacıların değerli katılımları ile devam edecek eğitim, 3 ay sürecek. 15 Şubat 2014’de başlayacak program, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında devam edecek. Program sonunda katılımcılar, profesyonel dijital pazarlama uzmanları olarak sektördeki yerlerini almaya hazır olacaklar.

Dijital dünyaya dinamik ve kreatif bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen “Modada Dijital Pazarlama” programı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Marka Pratikleri Yüksek Lisans Programı 8. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.