Mobil Pazarlama Konferansı 2013

Mobil Pazarlama Konferansı 2013

Yıldız Teknik Üniversitesi ve İnfoloji Akademi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Mobil Pazarlama Konferansı, 2 Kasım Cumartesi günü Beşiktaş Kampüsü Oditoryum’da!

Tedx konuşmacıları, ajans yöneticileri, öğretim üyeleri ve özel sektör yöneticilerinin mobil pazarlamanın geleceğini konuşacağı konferansta; mobil ticaret fırsatları, mobil reklam araçları, arttırılmış gerçeklik, mobil gamification, Türkiye’de mobil reklam ve mobil pazarlama vizyonu gibi konular ele alınacak.

mobile marketing conference

Konferansa, sektörün profesyonellerinin yanısıra artırılmış gerçeklik uygulaması Blippar’ın Türkiye temsilcisi Mikela Eskenazi de konuşmacı olarak katılacak.

Yıldız SEM’den onaylı katılım sertifikasının verileceği etkinlikte siz de yerinizi almak istiyorsanız; biletler Biletix’de. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Pazarlama Konferansı 2013 Brand Week Istanbul 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.