Mobil Haber Uygulaması: Bundle

Mobil Haber Uygulaması: Bundle

Mobil haber uygulaması Bundle, eklenen yeni kaynaklar ile kullanıcılara zengin haber içerikleri sunuyor.

Türkiye’de Dwarf Planet tarafından geliştirilen mobil haber uygulaması Bundle, benzer uygulamalar arasındaki yerini gün geçtikçe daha çok sağlamlaştırıyor. Bundle, 30 farklı kategoride 28 ülkeden sağladığı kaynak önerileri ile Flipboard, Pulse, Feedly gibi popüler uygulamalara alternatif olarak öne çıkıyor.

Dünyadan ve Türkiye’den önemli gelişmeleri takip edebildiğiniz Bundle uygulamasında, haber kaynaklarına konum bazlı olarak ulaşabiliyorsunuz. Uygulamada editör seçimli haberler öne çıkarılarak oto-filtreleme yapılıyor ve haberlere kullanıcılar da katkıda bulunabiliyor. Bundle ayrıca son dakika haberleri ve önemli gelişmeler için kullanıcılara bildirimler gönderebiliyor. Böylece ülke gündemi anlık olarak takip edilebiliyor.

mobil uygulama bundle

Bundle, Türkiye pazarında Türkiye’yi tanıyan bir ekip tarafından yönetiliyor. Türkiye haberleri 800’den fazla mecra üzerinden derleniyor. Kullanıcıların yüzde 82’si Türkiye’den, yüzde 11’i ABD’den olan uygulamada 6 farklı dil seçeneği sunuluyor. Uygulamanın aylık aktif kullanıcı sayısı ise yüzde 65 ve kullanıcıların uygulamada ortalama vakit geçirme süresi de 13 dakikadan fazla.

Teknoloji kategorisinde Dijital Ajanslar Platformu haberlerini de takip edebileceğiniz Bundle uygulamasını AppStore ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s Apple Gibi Reklam Yaparsa… Medya Şef’in Kadınlara Özel Uygulaması “Pepapp” Yatırım Aldı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.