Mixx Awards Türkiye Başvuruları Başladı!

Mixx Awards Türkiye Başvuruları Başladı!

IAB Türkiye tarafından 6. kez düzenlenecek olan Mixx Awards Türkiye için başvurular başladı.

Reklamcılık tarihinin en dinamik çağına damgasını vuran Mixx Awards Türkiye bu yıl 6. kez düzenleniyor. Her geçen yıl sektörün gelişimine paralel olarak büyüyen Mixx Awards, dijitalde başarısını kanıtlamış ve KPI’ları tutturmuş projelerin başvurusunu bekliyor.

Ajans ve reklamverenlerin 8 Ocak 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceği Mixx Awards Türkiye’nin erken başvuru süreci is 11 Aralık 2015’te sona erecek. Yarışmanın kazananları her yıl olduğu gibi başarılarını uluslararası arenada da duyurma fırsatı bulacak.

Ödül töreni 24 Şubat 2016’da gerçekleşecek olan yarışmanın kuralları, değerlendirme ve ayrıntılı bilgi için yenilenen Mixx Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl kazanan işler hakkında bilgi almak için ise Mixx Awards Türkiye 2014 Jürisi’nin katkılarıyla hazırlanan Mixx İçgörü Raporu’nu inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 14. Altın Örümcek Web Ödülleri Başvuru Süreci Uzatıldı! Awwwards Konferansı 2016 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.