Mixx Awards Türkiye 2013

Mixx Awards Türkiye 2013

Dijital pazarlama iletişimi endüstrisinin en iyilerini, sektöre ve hizmet ettikleri markalara kattıkları artı değeri ödüllendirecek olan Mixx Awards Türkiye 2013 yarışması için başvurular başladı.

Dijital pazarlama dünyasında interaktif pazarlama reklamlarını stratejiden yaratıcı çalışmaya ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne kadar tüm katmanlarıyla değerlendiren tek yarışma olarak tanımlanan Mixx Awards Türkiye için geri sayım başladı.

Mixx Awards Türkiye 2013’in kategorileri “Araç, Yöntem ve Stratejiler” ile “Strateji ve Hedefler” olmak üzere iki ana bölüme ayrılacak ve her kategoride Altın, Gümüş ve Bronz Mixx verilecek. Kategori birincileri arasından ise Yılın En İyisi seçilecek.

Bir çalışmanın birden fazla kategoriye başvurabileceği yarışmada “Araç, Yöntem ve Teknolojiler” başlığında 15 kategoride ve “Strateji ve Hedefler” başlığında ise 12 kategoride ödül verilecek.

Mixx Awards’a katılan çalışmalar dijital eko-sisteminin yetkin isimlerinden oluşan bir jüri – reklamverenler, reklam ve medya ajansı yöneticileri, yayıncılar – tarafından değerlendirilecek. Kazananlar IAB Türkiye tarafından düzenlenecek ödül töreninde ödüllerini alacak ve kategori birincileri doğrudan Mixx Europe’a katılma hakkı elde edecek.

Türkiye’de bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan yarışma için erken başvurular 13 Aralık 2013 tarihine kadar Mixx Awards Türkiye web sitesinden yapılabilecek. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 10 Ocak 2014.

Ajans ve reklamverenlerin birlikte başvurduğu Mixx Awards Türkiye hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Ankara Start-Up Zirvesi 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.