Minik Mucizelerin Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 27 Eki 2016
Minik Mucizelerin Web Sitesi Yayında!

Prematüre bebekler için farkındalık oluşturmayı amaçlayan Prematuredogmak.com sitesi yayında.

Ülkemizde doğan her on bebekten biri zamanından önce dünyaya merhaba diyor. 37. gebelik haftasını doldurmadan dünyaya gelen bu erkenci bebekler ise prematüre olarak adlandırılıyor. Yaşam mücadeleleri ile herkese örnek olan bu minik mucizeler, ebeveynlerini heyecanlandırdığı kadar endişelendirebiliyor da.

Happy Digital tarafından hazırlanan Prematuredogmak.com,bakım süreçleri oldukça hassas olan prematüre bebekler ile ilgili farkındalık ve bilinç oluşturmayı amaçlıyor. 17 Kasım Dünya Prematüre Günü’nden önce hazırlanarak yayına alınan sitede Neonatoloji (yenidoğan) uzmanlarının önerileri ve prematüre bebeklere dair güncel haberler yer alıyor.

Prematüre Ebeveyn Merkezli İletişim (Premi) için hazırlanan web sitesi html5, cs3 teknolojileri ile tüm cihazlarda responsive görüntülenebilir olarak hazırlandı.
prematuredogmakcom

Müşterilerine mutlu işler sunmayı hedefleyen Happy Digital, web ve mobil çözümlerinin yanı sıra bu platformların yönetimi ve iletişimi süreçlerinde de hizmetlerini sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çocuklar Bu Oyuna Bayılacak: Genero’nun Serüvenleri Başladı! First’ten Türkiye’nin En Büyük Odadan Kaçış Oyunu: Ferah Kaçış →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.