Milliyet ve Vatan Mobilike Reklam Ağında!

Milliyet ve Vatan Mobilike Reklam Ağında!

Türkiye mobil reklam pazarı lideri Mobilike,1,5 milyardan fazla gösterime sahip yayın ağına Türkiye’nin lider haber siteleri Milliyet Gazetesi ve Vatan Gazetesi’nin mobil platformlarını da ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Teknolojisini geliştiren ve lider pozisyonunu pekiştiren anlaşmalara imza atan Mobilike, son teknolojiyi takip ederek okuyucularına her an ulaşmak isteyen ve markalara interaktif reklam alanları sunan öncü yayınlardan Milliyet ve Vatan’ı reklam ağına ekledi.

Türkiye’nin en geniş mobil reklam ağına sahip olan Mobilike; farklı hedef kitlelere hitap ederek Türkiye’deki mobil kullanıcıların %85’ine ulaşıyor. Markalar, Milliyet ve Vatan’ın mobil siteleri, iPhone ve Andorid uygulamaları ve iPad platformları ile 140 milyondan fazla gösterime ulaşan gazetelerin okuyucusuna ulaşabilecek.

Standart banner, advertorial ve mobil video reklam seçeneklerinin yanı sıra mobil reklam teknolojisinin öncüsü Mobilike, Türkiye’de ilk kez yayınladığı yenilikçi ve yaratıcı “rich media” reklamlarını, Milliyet ve Vatan’ın mobil platformlarında uygulayabilecek.

Kaynak: DHA

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Plus Gömülü Gönderi Özelliğini Tanıttı Akıllı Telefonlarda Parmak İzi Okuma Teknolojisi: Touch ID →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.