Mikro Yazılım’ın Yeni Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 25 Kas 2015
Mikro Yazılım’ın Yeni Web Sitesi Yayında

Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Mikro Yazılım’ın yeni web sitesi Optimus tarafından tasarlandı ve yayına alındı.

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olan Mikro, şirketlerin işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştiriyor.

Bu bağlamda Optimus ekibi, Mikro Yazılım’ın web sitesini kurgularken bayi ve iş ortaklarının ihtiyaçlarını ve kullanım alışkanlıkları ön planda tuttu. Bayilere yönelik demo talep formları ve anket sistemleri web sitesine entegre edildi. Tüm bu verilerin düzenli aralıklarla markaya raporlanabilmesi için kapsamlı bir raporlama sistemi oluşturuldu.

Marka kimliğini yenileyen Mikro Yazılım’ın yeni web sitesi; fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kullanıcı dostu güncel tasarımı ile dikkat çekiyor.

Mikro Yazılım Web Sitesi

Markaların dijital dünyadaki ihtiyaçlarına özel çalışmalar üreten Optimus, Mikro Yazılım ile birlikte yeni bir markayı daha portföyüne ekledi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Findeks’ten Bi Acayip Reklam Filmi Instagram Fenomenleri Karaköy’ü Instaxladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.