Mephea Ajans’ın Gürgan Clinic İçin Oluşturduğu Instagram Blogu

Mephea Ajans’ın Gürgan Clinic İçin Oluşturduğu Instagram Blogu

Instagram Stories Highlights ile kullanıcı davranışlarının değişmesi ve son zamanlarda kullanıcıların beğendikleri markaları Google’dan daha çok Instagram’da aramalarını avantaja çeviren ajans, markanın bilinirliğini arttırmak ve potansiyel müşterilerine ulaşmak için yaratıcı bir işe imza atarak Instagram Story Arşiv bölümünü Tüp Bebek Gürgan Clinic Blog’u gibi konumlandırdı.

Her hafta Instagram Story bölümünde tüp bebek ve kadın sağlığı konusunda oluşturduğu farklı kategoriler ile takipçilerinden yoğun ilgi gören marka, aynı zamanda yaptığı anket ve yarışmalar ile profil ziyareti ve story izlenmesi 2 kat artırmayı başardı bile.

Siz de tüp bebek, kadın sağlığı, hamilelik, anne-bebek sağlığı, yenidoğan bakımı gibi birçok konuda merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz markanın Instagram Bloguna aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gürgan Clinic Instagram

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mülteciler İçin Işık Kaynağı Olan Mandal Chewbacca’ya Dönüşen IKEA Sandalyesi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.