Memorial Hastaneleri Mobil Uygulaması Yayına Girdi!

Memorial Hastaneleri Mobil Uygulaması Yayına Girdi!

Tasarım, yazılım ve geliştirme çalışmaları Diverseffect tarafından yapılan Memorial Sağlık Grubu güncel mobil uygulaması yayında.

Türkiye sağlık sektörünün en büyük markalarından biri olan Memorial Sağlık Grubu 2000 yılından bu yana sağlık sektöründe birçok ilke imza attı. Dijital dünyada da ilklerin öncüsü olmayı hedefleyen Memorial Sağlık Grubu, mobil uygulamasını Diverseffect iş ortaklığıyla hayata geçirdi.


 

 

Çalışmalara başlanmadan önce müşteri ihtiyaç ve istekleri dikkate alınarak yapılan stratejik araştırmalar sonucunda yapımına başlanan uygulama, dijital çağın en son tasarımsal ve teknolojik trendlerine uygun olarak hayata geçti. Ayrıca kullanıcılara son derece kolay ve akıcı bir kullanım sağlayan uygulama, kullanıcı dostu yapısıyla dikkat çekiyor.

Diverseffect, deneyimli ve uzman kadrosuyla mobil alanlarda da dikkat çeken çalışmalara imza atıyor. Diverseffect’in diğer projeleri için linke tıklayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Jeep’ten Çevrimdışı Oyun Erkekleri Selfie Çekerken Tişört Giymeye Çağıran Kampanya →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.