Medya Şef’ten Türk Kızılayı’na Destek

Ajans Haberleri, Haberler 03 Şub 2016
Medya Şef’ten Türk Kızılayı’na Destek

Sağlık sektörüne özel dijital pazarlama çözümleri sunan ve sağlık iletişiminin öncü ajanslarından Medya Şef, Türk Kızılayı Anadolu Yakası Bölge Kan Merkezi’ne gönüllü destek vermeye hazırlanıyor.

Medya Şef sosyal sorumluluk projesi kapsamında; Türk Kızılayı Anadolu Yakası BKM’nin sosyal medya hesaplarını yöneterek, kan vermenin ve hayat kurtarmanın önemini ortaya koyan bir iletişim stratejisi oluşturuyor. Sosyal medya hesaplarında aynı zamanda Anadolu Yakası BKM’nin saha çalışmaları ve projeleri de takipçilerle buluşacak.

Türk Kızılayı’nın “Kan Ver Can Ver” kampanyasını destekleyici bir stratejiyle ilerlemeyi planlayan Medya Şef, sosyal medya hesaplarında kan bağışı noktalarına ve etkinliklere ait görsellere ağırlık vererek hem etkileşimi hem de farkındalığı arttırıcı çalışmalar gerçekleştirecek.

Türk Kızılayı Anadolu Yakası BKM’nin web sitesi de sosyal sorumluluk projesinin ikinci ayağı olarak Medya Şef imzası ile yakında yayında olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Badbaz Dijital İletişim Kurumsal Kimliğini Yeniledi! UNC Digital Kurumsal Kimliğini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.