Mediacat Felis Ödülleri 2013

Mediacat Felis Ödülleri 2013

Mediacat dergisi tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Mediacat Felis Ödülleri, 12 Kasım 2013 tarihinde sahiplerini bulacak!

Reklam endüstrisinde medya planlama ve satın alma işlevinin önemini, reklamın başarısındaki rolünü vurgulamak; bu işlevin gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alanda faaliyet gösteren medya planlama ve satın alma şirketlerini, çalışanlarını teşvik etmek ve başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Mediacat Felis Ödülleri katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında 1 Temmuz 2012 – 20 Eylül 2013 dönemi içinde yayınlanmış ya da uygulanmış özgün medya çalışmalarının başvurularını alan Felis Ödülleri, pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili medya fikirlerini ödüllendirirken, reklamın ticari başarıdaki rolünü vurgulayacak. Yaratıcı medya uygulamalarının gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamayı amaçlayan organizasyon medya ajanslarına, reklam ajanslarına, dijital ajanslara, out-of-home, sinema, radyo alanlarındaki reklam ve medya ajanslarına, doğrudan pazarlama ve etkinlik ajansları ile mobil ajanslara kapılarını açıyor.

12 Kasım’da Brand Week Istanbul kapsamında Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek ödül töreninde sahiplerine kavuşacak olan Mediacat Felis Ödülleri medya, reklam ve dijital pazarlama olmak üzere 3 farklı kategori ile geniş bir kitleye hitap edecek.

Mediacat Felis Ödülleri heyecanını Facebook ve Twitter hesapları üzerinden ya da web sitesinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Global Girişimcilik Haftası 2013 Sosyal Medya Zirvesi 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.