Media Markt’tan Yaz Sonu Kampanyası: Okul Is Coming

Media Markt’tan Yaz Sonu Kampanyası: Okul Is Coming

Media Markt, son kampanyasını Wanda Digital ile birlikte hazırladığı yaratıcı ve işlevsel reklam filmi “Okul is Coming” ile tanıttı.

Media Markt, yeni eğitim döneminin yaklaştığını Game of Thrones’tan esinlenerek oluşturduğu “Okul is Coming” reklam filmi ile hatırlatıyor. Kendine has esprileriyle yaz aylarında içine kum kaçmış laptoplardan, denize düşen telefonlardan muzdarip gençlere hitap eden film Wanda Digital imzası taşıyor.

Eğlenceli görüntülerin de yer aldığı filmde Khaleesi’den Demir Taht’a birçok Game of Thrones ögesi tatilcilere uyarlanarak kullanılmış. Media Markt, “Yazın kaybettiklerini geri almaya hazır mısın?” diye soruyor ve filmin sonunda online alışveriş sitesine yönlendiriyor.

#okuliscoming hashtag’i ile paylaşılan film, henüz bir hafta bile olmamasına rağmen 800 binden fazla kişi tarafından görüntülenerek viral başarıya ulaştı.

Media Markt’ın keyifli reklam filmini siz de buradan izleyebilirsiniz:

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Marka ve Ajanslar İçin Flört Uygulaması: Pitcher Markaların En İyi 20 Vine Videosu →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.