Mebuskent Dijital İletişimi İçin Sıradışı Digital İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 03 Haz 2015
Mebuskent Dijital İletişimi İçin Sıradışı Digital İle Anlaştı

AYMOR Grup, Ankara’da hayata geçirilen Mebuskent Projesi’nin tüm dijital iletişim ve pazarlama çalışmaları için Sıradışı Digital ile anlaştı.

Başarılı sosyal medya yönetimi ile dikkat çeken Mebuskent dijital PR ve kurumsal iletişim çalışmalarını Sıradışı Digital ile sürdürecek. Anlaşma kapsamında projenin tanıtım filmi, web sitesi, mobil sitesi, havadan görüntüleme ve sanal tur ile sosyal medya yönetimi Sıradışı Digital tarafından gerçekleştirilecek.

“Yeni Bir Gelecek, Yeni Bir Ankara” sloganı ile inşası devam eden Mebuskent Projesi, geleneksel pazarlama anlayışının yanı sıra dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi anlayışı ile fark yaratıyor. 50 binin üzerinde beğeni alan Facebook fan sayfası ile inşaat sektöründe bir ilke imza atıyor.

Sıradışı Digital, sosyal medya üzerinde gerçekleştirdiği paylaşımlarda, Mebuskent’in sahip olduğu fiziksel ve sosyal imkânları hatırlatmak adına #yaşamvar ve #özlediginizyasam hashtagi altında Mebuskent’in sahip olduğu özellikleri vurguluyor.

Sıradışı Digital’ın dijital iletişimini üstlendiği Mebuskent Projesi’nin web sitesini şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Toros Tarım’ın Dijital Ajansı Medyasoft Oldu! Apple, Metaio’yu Satın Alarak Artırılmış Gerçeklik Alanına Adım Attı →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.