Mbsays, MCG Worldwide Bünyesine Katıldı

Ajans Haberleri, Haberler 22 Nis 2015
Mbsays, MCG Worldwide Bünyesine Katıldı

2011 yılında ‘Bir duramama hali’ mottosuyla kurulan, 360 derece pazarlama iletişimi hizmeti veren reklam ajansı mbsays, MCG (Medusa Communication Group) Worldwide’ın çatısı altında hizmet verecek.

Ağırlıklı etkinlik yönetimi, yazılım ve mobil pazarlama alanında hizmet veren MCG Worldwide’ın Köln, Amsterdam, Milano, Budapeşte ve Dubai’de ofisleri bulunuyor. MCG Worldwide’ın müşterileri arasında Turkcell, Türk Hava Yolları, Ülker, Hürriyet, Pepsi, Arçelik, Beko, Intel, Eczacıbaşı, Shell, Kale Grubu, Henkel, Shaya ve BSH gibi markalar bulunuyor.

mbsays’in ilk adımları internet üzerinden yayınladığı Madam Brownie ile 2010 yılında atıldı. Gerçek ve kusursuz olmayan kadını ve kadın dünyasını anlatan platformun yazarları 2011 yılında mbsays’i kurarak hedef kitlesi kadın olan markalara, sosyal medya alanında danışmanlık vermeye başladı.

Bugün mbsays; kozmetikten, sağlığa, teknolojiden, yayıncılığa birçok markaya sosyal medya ve marka yönetimi, reklam, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı, doğrudan pazarlama, tasarım ve prodüksiyon alanlarında entegre iletişim çözümleri sunuyor.

mbsays’in müşterileri arasında AVON, GE Healthcare, Hürriyet Kampüs, Kinder,Newjoy gibi markalar bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Touristica’nın Sosyal Medya Ajansı OnAdWorks Oldu İnsan Odaklı Deneyim Ajansı Nurun İstanbul’da! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.