Mazda Facebook Kampanyası: Mazda Shop

Mazda Facebook Kampanyası: Mazda Shop

Mazda Türkiye takipçileri “Mazda Shop” ile hızlı bir oyun deneyimi yaşarken aynı zamanda otomobillerindeki değiştirilebilir yedek parçaları da tanıyorlar.

Mazda Türkiye, yeni Facebook kampanyası takipçilerini otomobillerinin değiştirilebilir yedek parçalarını öğrenmeye davet ediyor. Kaza yapmış olan bir sürücünün Mazda Servisi’ne gitmesi ve otomobili için üzücü haber alması ile başlayan oyunda, yarışmacıların değiştirilmesi gereken yedek parçaların bulunduğu listeyi olabilecek en hızlı sürede tamamlaması isteniyor.

mazda türkiye facebook kampanyası

Katılımcılar Mazda Shop oyununda bir yandan zamanla yarışırken bir yandan da otomobillerinde bulunan yedek parçaları öğreniyor. 31 Mart tarihine kadar devam edecek olan yarışma sonucunda ise listeyi en hızlı şekilde tamamlayan ilk 40 yarışmacı çeşitli hediyelerin sahibi oluyor.

Commodore Digital tarafından hazırlanan eğlenceli yarışmaya Mazda Türkiye Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Toyota Yenilenen Verso Web Sitesi Turkcell Superonline’dan Custom Gadget Projesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.