Mavi’den Online Ve Offline’ı Buluşturan Mobil Uygulama: Kartuş

Mavi’den Online Ve Offline’ı Buluşturan Mobil Uygulama: Kartuş

Mavi, online ve offline dünyayı buluşturan mobil uygulaması Kartuş ile, müşterilerine farklı bir CRM deneyimi sunuyor.

Kartuş isimli üyeli kartını mobil uygulamaya dönüştürerek Türkiye’de bir ilke imza atan Mavi, CRM uygulamalarına da yeni bir yaklaşım getiriyor. 4.7 milyondan fazla üyesi olan kartı akıllı telefonlara taşıyan uygulama, Kartuş kart ile sunulan tüm fırsatları içeriyor.

Kullanıcıya özel fırsatlar sunan Kartuş uygulamasında; yeni koleksiyon ve ürünler incelenebiliyor, güncel kampanyalar takip edilebiliyor ve en yakın Mavi mağazaları görülebiliyor. Ayrıca uygulama üzerinden Mavi web sitesine bağlanarak alışveriş yapılabiliyor. Mağazada alışveriş yaparken ise kullanıcının uygulamayı açıp barkodu kasa görevlisine göstermesi yeterli oluyor.

mavi mobil uygulama kartuş

Sezon modasını takip ederek, beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınızla da paylaşabildiğiniz Kartuş uygulamasını, yayınlandığı ilk hafta yaklaşık 50 bin kullanıcı indirmiş. Kullanıcıların pozitif yorumlarına bakılacak olursa uygulama oldukça beğenilmiş görünüyor.

Kartuş uygulamasını Google Play Store ve AppStore üzerinden indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Burger King Türkiye Web Sitesi Yenilendi ETİ Crax Facebook Kampanyası: Caps’ini Yerler →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.