Mavi’den Gençlere Özel Sosyal Platform: ilovemavi.com

Projeler, Web siteleri 01 Şub 2016
Mavi’den Gençlere Özel Sosyal Platform: ilovemavi.com

Mavi, yayınladığı sosyal platform ilovemavi.com ile gençleri marka yüzü olmaya davet ediyor.

Gençlerle iletişim konusunda başarılı projelere imza atan Mavi, dijital alandaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Hedef kitlesi ile olan iletişimini sürdürülebilir hale getirmeyi hedefleyen marka, Mavi ürünlerini giyen ve paylaştıkları fotoğraflar aracılığıyla Mavi’yle denim kültürü üzerinden konuşan kişilerden ilham alarak ilovemavi.com’u yayınladı.

Kullanıcılardan gelen içeriklerin paylaşıldığı ilovemavi.com, yayına girdikten sonra birkaç haftada 150 bine yakın kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Platformda profesyonel moda çekimlerini aratmayan 2 bine yakın fotoğraf paylaşıldı ve gençler kendilerine özgü stilleri ile sevdikleri markanın temsilcisi oldular.

Mavi Sosyal Platform: ilovemavi.com

Interaktif ve sosyal bir platform olan ilovemavi.com’da Mavi ürünleri ile kombinlenen tarzları paylaşmanın yanı sıra, ilham veren kullanıcılar da takip edilebiliyor ve beğenilen ürünler anında satın alınabiliyor. Mikro sitenin müzik bölümünde Spotify’da oluşturulmuş çalma listelerine ulaşılabiliyor ve blog bölümünde ise Mavi takipçilerine özel içerikler yayınlanıyor.

Sosyal Platform: ilovemavi.com

Mavi, ilovemavi.com sitesinde kendi stilini paylaşan kullanıcılara da özel sürprizler hazırlamayı ihmal etmemiş. Kampanyada her ay bir kadın bir de erkek kullanıcı, ilovemavi.com’daki beğenilme sayıları ve Mavi jürisinin kararı ile “Ayın Stili” ödülü kazanma şansı yakalıyor. Stili jüri tarafından yıl boyunca en çok beğenilen kullanıcı ise büyük ödülün sahibi oluyor.

15 farklı mecra aracılığı ile her gün yaklaşık 2,7 milyon gence ulaşan Mavi; bu kampanyası ile aynı zamanda “social commerce” akımının Türkiye’deki temsilcisi haline gelmiş.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Popeyes Türkiye’nin Web Sitesi Yenilendi Fuarcılık Devi TÜYAP’ın Yeni Kurumsal Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.