Mavi “İndigo Turtles” Projesini Scorp İle Gençlere Ulaştırıyor!

Mavi “İndigo Turtles” Projesini Scorp İle Gençlere Ulaştırıyor!

Dijital dünyanın sevilen giyim markası Mavi, sosyal sorumluluk projesi “İndigo Turtles”ı Scorp aracılığı ile gençlere ulaştırıyor.

Mavi, Orta Anadolu ve Ekokojik Araştırmalar Derneği (EKAD) ile birlikte gerçekleştirdiği ve nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarını koruma altına almayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi İndigo Turtles’ı yeni mecra Scorp ile tanıtıyor.

EKAD’ın yaz aylarında Belek’te gerçekleştirdiği çalışmalara gönüllü olarak destek vermek isteyen 3 kişi Mavi’nin Scorp’ta başlattığı yarışmayla seçilecek. 24 Temmuz tarihine kadar “Caretta caretta olarak doğsaydım” başlığıyla Scorp’a videosunu yükleyen ve en çok beğenilenler, 3-9 Ağustos tarihlerinde kampa katılarak yavru kaplumbağalarının mucizevi yaşam mücadelesine tanık olabilecek.

 

 
Dijital dünyadaki ilkleriyle takipçilerini yeniliklerle buluşturan Mavi, “Dünyanın en samimi sosyal medyası” sloganıyla çıkış yapan, farklı konular üzerine 15 saniyelik videoların yüklendiği Scorp ile sosyal sorumluluk projesine farklı bir renk ve eğlence katıyor. Özellikle üniversiteli gençler arasında en popüler uygulamalardan biri haline gelen Scorp, kısa sürede yakaladığı büyük başarıyla dikkat çekiyor.

Proje kapsamında yayınlanan Scorp içeriklerine şuradan ulaşabilir; İndigo Turtles  hakkında detaylı bilg için ise Mavi’nin Medium.com’daki ilgili yazısına göz atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Albaraka Türk'ün Yeni Web Sitesi Yayında! Tüm Zamanların En İyi 12 Reklam Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.