Matbuu.com Sosyal Medya Kampanyası: Matbuu Dijital Festival

Matbuu.com Sosyal Medya Kampanyası: Matbuu Dijital Festival

Geleneksel matbaa anlayışını dijital ile bir araya getiren Matbuu.com, düzenlediği sosyal medya kampanyası ile kullanıcıları eğlenceli bir yarışmaya davet ediyor.

Sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde yer alan online matbaacılık sitesi Matbaa.com; matbaa kavramını o kasvetli ruhundan kurtarıp, rengarenk bir atmosferle birleştirmeyi hedefleyen, eğlenceli bir yarışma başlattı.

Kullanıcıların Matbuu Dijital Festival adındaki kampanyaya katılmak için web sayfasına girerek kendilerine verilen görevleri tamamlaması gerekiyor. Yarışmada Matbuu.com’un Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarını takip etmek, arkadaşlarını festivale davet etmek gibi son derece kolay görevler yer alıyor.

Katılımcılar tamamladıkları her görev için 1 puan kazanıyor ve arkadaşlarını festivale davet ederek, aynı görevleri yerine getiren arkadaşları sayesinde yine birer puan kazanıyor. Kazanılan her geçerli puan, büyük ödül için yarışmacılara bir çekiliş hakkı veriyor. Diğer bir deyişle kullanıcı ne kadar çok puan toplarsa, o kadar çok hediye kazanma şansı elde ediyor.

matbuu-dijital-festival

Yarışmaya katılarak 20 geçerli puan kazanan ilk 100 kişi, özel tasarım kupa ya da ajanda kazanacak. Yarışmanın sona ermesinin ardından yapılacak çekilişle bir kişi bu büyük ödül iPad Mini’nin sahibi olacak.

FlatART imzası taşıyan Matbuu Dijital Festival’e 15 Kasım 2015 tarihine kadar katılabilir ve ödül kazanma şansı elde edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← FIAT Egea’dan Ezber Bozan Reklam Kampanyası Fibaemeklilik Ve Esteworld Öncülüğündeki #Özmuayene Hareketi Başladı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.