Massk Ajans Y Kuşağının Gözde Oyunu Clash Royale’i Türk Oyun Severlerle Buluşturdu

Ajans Haberleri, Haberler 11 Ağu 2017
Massk Ajans Y Kuşağının Gözde Oyunu Clash Royale’i Türk Oyun Severlerle Buluşturdu

Supercell’in en popüler oyunlarından Clash Royale ilk kez Türkiye’ye özel bir içeriği Massk Ajans ile birlikte hazırladı. Turnuva bütün dünyada İngilizce, Türkçe, İspanyolca, Portekizce, Almanca, İtalyanca ve Fransızca yayınlandı.

Clash Royale tutkunlarının büyük heyecanla beklediği Crown Championship Global Series, 6 hafta boyunca Massk Ajans ve ESL Türkiye işbirliğinde Youtube üzerinden naklen yayınlandı. Y kuşağından büyük ilgi toplayan turnuva toplamda 566 binden fazla izleyici sayısına ulaştı.

6 haftanın sonunda canlı olarak 5 saat boyunca yayınlanan Clash Royale İlkbahar Finali, Erkan Çetintaş ve Ömer Sungur’un katılımıyla gerçekleştirildi. 10 binin üzerinde tekil kullanıcı anbean Youtube üzerinden takip etti.

 
Youtube’un canlı yayın platformunun sohbet bölümünde yapılan interaktif kampanyaya 5 saatte 10 binin üzerinde insan katıldı. Crown Championship İlkbahar Finali’nin kazananı, 6 haftayı 5 galibiyet ve sadece 1 mağlubiyetle tamamlayan Surgical Goblin oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TÜYAP Kültür Fuarları Grubu Sosyal Medya Ajansını Seçti! MeslektasinaSor.com 3 Yaşında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.