Marketing Meetup “Mutluluk” Temasıyla Geliyor!

Marketing Meetup “Mutluluk” Temasıyla Geliyor!

Pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali bir araya getirerek iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisi olan Marketing Meetup bu yıl 25 Nisan’da gerçekleşecek.

2015’den bu yana 10.000’e yakın katılımcıyı ağırlayan etkinlik bu yıl UNIQ Istanbul’da ‘happiness’ teması ile altıncısını gerçekleştiriyor.

Bu yıl merakla ve heyecanla beklenen, Marketing Meetup happiness temasıyla; dijitalleşen, gelişen ve değişen dünyada üzerinde durmayı unuttuğumuz ve geri plana attığımız ama aslında diğer her şeyin temelini oluşturan “Mutluluk”tan bahsediyor olacak.

Pazarlama dünyasını buluşturacak olan etkinliğin ana sahnesinde Shed Simove, Megan Miller, Andria Zafirakou, Peter Adee, Dominic Wilcox, Tunç Berkman, Ender Uslu, Ayşe Şule Bilgiç ve daha pek çok önemli konuşmacıyı ağırlıyor olacak.

Katılımcılarını ‘happiness’ teması ile gerek fuaye alanında gerekse sunum esnasında birçok aktiviteyle buluşturacak.

Erken kayıt fırsatı ile indirimli bilet ayrıcalığından yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor.

Etkinliğe dair tüm merak ettikleriniz ve kayıt için marketingmeetup.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MarTech Awards 2019

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Uniq Istanbul’da gerçekleşecek etkinliğin ilk defa geçen yıl Marketing Meetup’ın içerisine entegre edilen MarTech Awards ödül töreninde de bu yıl yenilikler var.

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren ödül programı MarTech Awards bu yıl 5 ana kategoriden ve 41 alt kategoriden oluşuyor.

Ödül programının Jüri Başkanlığı görevini ise robot yazılımlar ve yapay zeka konusunda dünyanın önde gelen şirketi, UiPath Türkiye Genel Müdürü – Tansu Yeğen üstlendi.

Jüri kadrosunda ise Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı&Yaratıcı Yönetmeni Arda Erdik, Lenovo Türkiye Pazarlama ve İletişim Direktörü Aysun Karabıyık Sarıkaya, MediaMarkt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü & İcra Kurulu Üyesi Çağanur Atay Uçtu, Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Kantar Media Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Erdem Tolon, İGA Havalimanı İşletmesi Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, Allianz Türkiye CMO’su Onur Kırcı, GittiGidiyor Genel Müdürü & eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, The Others Brand Experience Agency Ajans Başkanı Serdar Keskin, Yapı Kredi Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey ve daha birçok kendi alanında profesyonel isim yer alıyor.

Başvurular ise 1 Mart’ta sona eriyor ancak yoğun bir ilgi olması sebebi ile başvuruların 1 hafta uzatılacağı da konuşulmakta.

Kategori ve başvuru detayları için martechawards.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Markanızın Gelecek Yolcuğunu Tasarlayan Konferans Dijital Dönüşüm; Blockchain Zirvesi 26 Nisan’da İstanbul’da Gerçekleşiyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.