Marketing Hub 11 Eylül’de Etkinlik Yönetimi Konusunu Mercek Altına Alıyor

Marketing Hub 11 Eylül’de Etkinlik Yönetimi Konusunu Mercek Altına Alıyor

Pazarlama Türkiye, ücretsiz gerçekleştirdiği pazarlama ve iletişim etkinliklerine devam ediyor. Haziran ayı itibari ile başlayan ve her ay gerçekleşen Marketing Hub buluşmaları etkinlik iletişimi ve markalar konusunu 11 Eylül tarihinde mercek altına alacak.

“Pazarlama Planlarının Etkinlik Durağı; Etkinlik Yönetiminin Yolculuğu” adı altında gerçekleşecek buluşmada, Türkiye’nin en büyük iletişim ajanslarından Excel İletişim’in CEO’su Burçak Taşkın Yurdakul markalarla etkinlik süreçlerini anlatacak. Marka tarafında ise ilaç sektörünün liderlerinden Bayer Türkiye’nin Event Koordinatörü Ismail Evren Yüzügüzel yer alırken, teknoloji devi Microsoft Türkiye’nin Start-up Program Yöneticisi Serkan Yağız da konuk olacak. Bu keyifli buluşmaya katılmak için şimdi kayıt olun.

Program Akışı
18:30 – 19:00 Networking
19:00- 19:20 Evren Yüzügüzel Bayer Türkiye Event Coordinator
19:20- 19.40 Burçak Taşkın Yurdakul Excel İletişim ve Algı Yönetimi CEO
19:40 – 20.00 Kahve Molası
20.00- 20.20 Serkan Yağız Microsoft Türkiye Start-up Programme Manager
20:20 – 20:40 Soru cevap

Kayıt

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Brainworks Academy Digital Thinking & Technology temasıyla Meetup düzenliyor. Marketing Hub 2 Temmuz’da Ödüllü İletişim Kampanyalarının Perde Arkasını Ele Alıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.