Markanızın Gelecek Yolcuğunu Tasarlayan Konferans

Markanızın Gelecek Yolcuğunu Tasarlayan Konferans

Global Sürdürülebilir Markalar ağının İstanbul buluşması olan SB’19 Istanbul konferansı, ‘Redesigning The Good Life- İyi Yaşamı Yeniden Tasarlamak’ temasıyla 3-4 Nisan’da Fairmont Quasar’da gerçekleştirilecek. Günümüzde pek çok marka, iyi yaşam için yeni taahhütler vermeye başladı. Markaların bu değişen manzarada rekabetçi kalmak için, yeni nesil tüketicilerle birlikte gelişmesi ve evrim geçirmesi gerekiyor. Bu nedenle markaların tüketicinin iyi yaşamı için kalıplardan çıkarak, daha inovatif perspektifler ile gelecek yolculuklarını tasarlamaları gerekiyor. Global "Good Life İnisiyatifi", iyi yaşamı yeniden tasarlamak için çözümler, ürünler, hizmetler sunan lider markaların platformu, bu yılki buluşmasında, oyunun kurallarını değiştiren fikirleri ve markaları bir araya getirerek global network için İstanbul’da buluşacak. SB’19 Istanbul konferansı, ‘İyi Yaşamı Yeniden Tasarlamak (Redesigning The Good Life) temasıyla 3-4 Nisan tarihlerinde Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek. SB’19 Istanbul konferansı, dünyanın en büyük küresel markalarının yanı sıra yerel markalar, çok sayıda çözüm sağlayıcı, tedarikçi, iletişim ajansları, araştırmacılar, sosyal girişimciler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, yatırımcı ve diğer paydaşların bir araya geldiği bir platform olacak. Bu sene, önemli yeniliklere sahne olacak SB’19 Istanbul konferansında, katılımcıların yenilikçi dönüşüm araçlarını keşfetme, çapraz-inovasyon yöntemlerine katılma, örnek olaylarla ilgili geri bildirimleri paylaşma ve değişim yaratan liderler ile etkileşime geçme fırsatına sahip olacağı interaktif Hublar (Deep-Dive Hubs) yapılacak.
Türkiye'nin İyi Yaşam Markaları Açıklanacak Küresel markalar topluluğu Sustainable Brands İstanbul için Nielsen tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve Türk tüketicisinin yaşam tarzına, tüketim alışkanlıklarına odaklanan "Good Life Brands/İyi Yaşam Markaları" da konferansın 2. günü yapılacak görkemli ödül töreniyle açıklanacak. Bu yıl ödül töreni Marketing Türkiye iş birliği ile daha da güçlenecek.
SB’19 Konferansı 80’i Aşan Konuşmacıya Ev Sahipliği Yapıyor 80’i aşan konuşmacı ve 40 oturum ile yeni geleceğin yol haritalarının çizileceği konferansta bu sene kreatif ve büyük fikirlerin canlandırıcısı Philip Mckenzie, ikonik marka TOMS’un birçok markaya model olmuş hikayesiyle Lisa Hogg, The Guardian tarafından dünyanın ilk 10 sürdürülebilirlik liderinden biri seçilen Prof. Dr. David Grayson, değişimi yaratan CEO’ların lider yol göstericisi Jenny Andersson, şiirsel hümanizm ile pozitif geleceği yeniden tasarlayan Vincent Avanzi, “Müşterilerinizi nasıl astronot yaparsınız?” sorusunun yanıtıyla Thomas Kolster, Gazeteci Aslı Şafak, Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Ceyda Düvenci, Yazar Uğur Batı, Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar ve daha birçok seçkin konuşmacı yer alacak. Ayrıca bu yıl konferansın ikinci gününde, global platformun fikir liderlerinden Jenny Andersson, Philip L. McKenzie ve Thomas Kolster’ın gerçekleştireceği kreatif grup ve case study çalışmaları ile 3 farklı workshop düzenlenecek. Sergi ve kitap imzaları ile sektörün beklentilerine cevap verilecek. SB’19 Istanbul Konferansının ana sponsorluğunu BASF üstlenirken, premier sponsorlukta Fairy, Ülker ve Lenzing, major sponsorlarda Loreal, Metro Toptancı Market, Nestle, supporting sponsorlarda da Signify, Pınar, Schneider Electric, Ford Otosan yer alıyor. Dijital Ajanslar Platformu'nun da medya sponsorları arasında yer aldığı konferansın ana medya sponsoru ise NTV.
Sustainable Brands-SB Istanbul Global Markalar Topluluğu Hakkında Markaların geleceği şekillendirmede oynadığı rolü anlamaya ve onlara güç kazandırmaya odaklanmış Sustainable Brands, öğrenip eyleme geçme ilkesiyle hareket eden dünyada 1,5 milyondan fazla marka profesyonelin buluştuğu uluslararası bir platformdur. Detroit, Paris, İstanbul, Madrid, Tokyo, Sao Paulo, Buenos Aires, Bangkok, Philadelphia, Kuala Lumpur, Seoul, Montevideo ve Santiago olmak üzere dünyanın 13 şehrinde markaları bir araya getiren bu topluluğun amacı; sürdürülebilirlik için yeni bir iş anlayışı ve marka değeri oluşturmak ve buna ilham vermektir. Sustainable Brands®, etkinlikler, kurumsal network ağı ve dijital platformlar aracılığıyla katılımcılarına dürüst ve etkili bir diyalog kurabilecekleri işbirliğine dayalı bir ortam sağlar. Platformun odak noktası, küresel markaların rekabet dışı işbirlikleri ve köklü yenilikler ile geniş çapta sistematik değişiklikler yapabilmesi, geleceği yönlendirebilmesidir. Markaların bir araya gelmesini sağlayan bu platform, markaların iyi yaşam için yeni taahhütler verdiği bugünün dünyasında, daha yenilikçi, daha inovatif, daha dinamik, iyi yaşam markaları olmaları için yeni paradigmalar ve perspektiflere duyduğu ihtiyaçlar için iş dünyası liderlerini daha sürdürülebilir markalar yaratmak için bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

İlgili Haberler

Dijital Çaylak Projesi ile Geleceğin Mesleklerinde Kariyer Fırsatı
Dijital Çaylak Projesi ile Geleceğin Mesleklerinde Kariyer Fırsatı
Devamını Oku >
 Zeo, Dijital Pazarlama Etkinliği Digitalzone'23'ü Duyurdu
Zeo, Dijital Pazarlama Etkinliği Digitalzone'23'ü Duyurdu
Devamını Oku >
Marketing Meetup "Mutluluk" Temasıyla Geliyor!
Marketing Meetup "Mutluluk" Temasıyla Geliyor!
Devamını Oku >
Women.Digital 7 Ocak’ta GittiGidiyor’a Konuk Oluyor!
Women.Digital 7 Ocak’ta GittiGidiyor’a Konuk Oluyor!
Devamını Oku >
Webolizma Akademi 2
Webolizma Akademi 2
Devamını Oku >
Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su Açıklanıyor
Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su Açıklanıyor
Devamını Oku >
Marketing Hub ’’Yapay Zeka, Robot Korkusu ve İnsan Değerleri” Konusu İçin Toplanıyor
Marketing Hub ’’Yapay Zeka, Robot Korkusu ve İnsan Değerleri” Konusu İçin Toplanıyor
Devamını Oku >
Brand Week Istanbul, Sınırları Aşarak Başlıyor!
Brand Week Istanbul, Sınırları Aşarak Başlıyor!
Devamını Oku >