Makro Market, Sıradışı Digital Experience Studio’yu Tercih Etti

Ajans Haberleri, Haberler 21 Şub 2017
Makro Market, Sıradışı Digital Experience Studio’yu Tercih Etti

Ankara Batıkent’te 1700 dairelik İş ve Yaşam Merkezi olarak yükselen Makro Market imzalı Best Point Batıkent, dijital gelişim çalışmalarına Sıradışı Digital Experience Studio ile yön verecek.

Merkezi Ankara’da bulunan ve Türkiye genelinde yüzlerce mağazasıyla geniş kitlelere ulaşan Makro Market, yeni gayrimenkul projesi Best Point Batıkent için dijital iletişimde yol arkadaşı olarak Sıradışı Digital Experience Studio ile anlaştı.

Bugüne dek farklı sektörlerdeki markaların dijital çözüm ortaklığıyla adından söz ettiren Sıradışı Digital Experience Studio, aynı başarıyı Best Point için de hedefliyor. Ajans, kurulduğu 2009 yılından  bu yana referans portföyünde onlarca gayrimenkul projesine yer vermiş durumda. Gayrimenkul sektöründe dijital gelişim konseptinin alt yapısını inşa eden Sıradışı Digital Experience Studio, Ankara Batıkent’te yükselen Best Point’in iletişim stratejisini bütünsel olarak ele alıyor.

best-point-batikent-4

Sıradışı Digital Experience Studio’nun, Best Point için sağlayacağı hizmetlerin başında kurumsal dijital yatırım olarak kullanıcı deneyimi odaklı web site tasarım ve yazılım geliştirme çalışmaları yer alıyor. Bunun yanı sıra Makro Market, Best Point projesinin sosyal medya yönetimi, dijital pr, animasyon çalışmaları, outdoor reklam olmak üzere tüm dijital sürecini Sıradışı Digital Experience Studio’nun profesyonel ekibine emanet ediyor.

best-point-batikent-3

best-point-batikent-2

best-point-batikent-siradis

best-point-batikent-5

Best Point Batıkent projesi hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Collezione'un SEM ve Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu! Selva Gıda Tüm Dijital Çalışmaları İçin Bigbang Dijital'i Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.