Magmaweld’in Dijital Ajansı egegen Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Kas 2018
Magmaweld’in Dijital Ajansı egegen Oldu!

1957’den beri sektörünün öncüsü olarak faaliyetini sürdüren Magmaweld, tüm dijital işlerinin yönetimini egegen’e emanet etti.

Köklü markanın tüm sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, reklam yönetimini, moderasyon süreçlerini, kampanya yönetimini, online itibar yönetimini ve dijital pazarlama ve strateji süreçlerini egegen gerçekleştirilecek.

Zaimoğlu Holding A.Ş. bünyesinde lider bir kaynak ürünleri markası olan Magmaweld, 1957 yılında kurulmuş ve bir İsviçre şirketi olan Oerlikon Bührle AG den aldığı lisans ile 1959 yılında Türkiye’de ilk kaynak elektrodunu üretmiştir. Markanın adı, dünyanın merkezindeki eriyik, magma ile kaynak banyosunun benzerliğinden yola çıkılarak oluşturulmuştur.

2000 yılından bu yana markalarına 360 derece hizmet veren ve müşteri portföyünde E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Özsüt, Bambi Yatak, Espressolab, Lezita, Alfemo, Kids&Teens, Baydöner, Rame, Dermadolin, Arkas Turizm, Yatsan, Dermadolin, Uğur Derin Dondurucu gibi markalar bulunan egegen; yeni markasının heyecanını, sosyal medyadan takipçileriyle bir video yayınlayarak paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Teknoloji Şirketi Cadem, Tüm Markalarıyla Birlikte Diverseffect’i Tercih Etti! MediaClick'e Kasım Ayında 7 Ödül Birden... →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.