Madame Tussauds İstanbul’un Dijital Ajansı Boomerang İstanbul Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 07 Haz 2016
Madame Tussauds İstanbul’un Dijital Ajansı Boomerang İstanbul Oldu!

Merlin Entertainments SEA LIFE İstanbul ve LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’dan sonra Madame Tussauds İstanbul için de Dijital Pazarlama Ajansı olarak Boomerang İstanbul’u tercih etti!

Dünyadaki 21. merkezini Aralık ayında İstanbul’da açacak olan Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi sosyal medya pazarlama ve dijital reklam yönetimi alanlarında Boomerang İstanbul ile çalışacak.

Dünyanın önde gelen eğlence devi Merlin Entertainments’ın en popüler markalarından olan Madame Tussauds İstanbul açılacak olan 21. Merkezi için Boomerang İstanbul ile anlaştı. Aralık ayında açılacak olan ve yerli ve yabancı 60 ünlü ismin figürünün sergileneceği Madame Tussauds İstanbul’da spor, sinema, müzik, bilim ve sanat alanlarında dünyaca ünlü ikonik isimler yer alacak.Madame Tussauds Istanbul Türkiye’de eğlence sektörüne yeni bir soluk getirecek.

Dijital pazarlama alanında birçok farklı çözüm ve hizmet sunan Boomerang İstanbul, aynı zamanda Bayer, Deloitte, Mercedes-Benz Türkiye (Mobile-Kids Türkiye Projesi), Mitsubishi, Tooway, Lineadecor, Letoonia Resorts, Blackboard, Buse Terim gibi markalara da sosyal medya pazarlama ve yönetim hizmetleri veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Dördüncü GSM Operatörü NETGSM Olacak! Linkedin, Premium Kullanıcılara İstatistikler Sunacak! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.