M3 Film’in SEM Ajansı Sempeak Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ara 2014
M3 Film’in SEM Ajansı Sempeak Oldu

İnşaat, turizm, e-ticaret gibi bir çok sektöre hizmet veren Sempeak , M3 Film ile yaptığı anlaşma sonrasında referanslarına yeni bir sektör ekledi.

M3 Film, yayınladığı filmlerin daha çok izleyici ile buluşması için kullandığı Youtube hesaplarının reklam kampanyalarında Sempeak’i tercih etti.

2010 yılı sonunda dağıtım faaliyetlerine başlayan M3 Film, 150’den fazla yabancı filmi sinemaseverler ile buluşturdu. M3 film ayrıca Kariyo & Ababay Vakfı işbirliğiyle 1 Kasım 2013’te “Başka Sinema” oluşumunu hayata geçirdi.

Sempeak farklılaşan sektör referansları ile her sektöre uygun Seo ve Sem hizmetleri vererek yoluna devam ediyor. Danışmanlık verdiği firmalar arasında, Resim İstanbul, Canon, Milliyet Emlak, Ersa Saat, DAP Yapı ve Intersport gibi birçok farklı sektörden marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Formula 7’nin Dijital Ajansı Badbaz Oldu! Cannes Lions’un Yaratıcı Ajansı McCann Londra Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.