Lugat Sesli İçerik Dünyasına Adımını Attı!

Ajans Haberleri, Haberler 12 Ara 2022
Lugat Sesli İçerik Dünyasına Adımını Attı!

Uzman kadrosu ile benzersiz içerik üretimini sunan Lugat İçerik Ajansı, pek çok kanaldan kolaylıkla sizlere ulaşmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, sadece içerik üretimiyle değil, bilgilendirici hizmetiyle de beğenileri üzerine toplamayı amaç ediniyor.

Amaçları doğrultusunda Lugat, bilgilendirici hizmetleri tüm kanallarından sizlerle paylaşarak içerik dünyasına yeni bir soluk getirdi. Okuyarak bilgi edinmenin sınırlarını aşarak sesli içerik hizmetini sizlerle buluşturdu. Lugat İçerik Ajansı’nın podcast’leri ile içerik üretimi yepyeni bir boyut kazandı.

Sesli içerikler yardımı ile markaları bambaşka bir kaliteye kavuşturacak içeriklerin püf noktalarına değindi. İçerik üretimi yolculuğunda sadece markaların değil, yazarların da en çok ihtiyaç duyduğu bilgileri ve sesli içerikler yardımıyla sundu.

Lugat Podcast’leri ile İçerik Üretim Süreçlerine Katkı Sunmayı Hedefliyor!

Lugat, içerik yazarken dikkat edilecek noktaları, podcast’lerde yayınlayarak içerik dünyasındaki rolünüze katkıda bulunmak için çalışmaya devam ediyor. Podcastler sayesinde içerik yazımı hakkında gerekli bilgiyi edinmek artık çok kolay. İçerik süreçlerinde yapılan hataları, içeriğin pazarlama dünyasına katkısını podcast’ler ile meraklılarına duyuruyor. Kusursuz içerik üretim süreçleri için Lugat’ın podcast serisine Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma En İyi Startuplar Arasında Anatomi Yapılan A/B Testler İle Satın Alma Oranını 1.35%’ten 1.75%’e Yükseltti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.