Logo Tasarımları 2012

Logo Tasarımları 2012
Logo tasarımları ilk bakışta basit ve sade görünse de bazen bu tasarımların oluşturulmasında rol oynayan fikirler, arkasında bir çok öğeyi barındırır. Bu doğrultuda, tasarım süreçlerini de göz önünde bulundurarak, 2012’nin ilgi çeken logo tasarımlarından bazılarını listeledik.
Mammoth Resort Mammoth Resort Logo Tasarımları “Markanın temas noktalarını ikonik ve modern bir ifade ile yorumladık ve Mammoth Mountain’in otantik ruhunu canlandırarak dağ tatili deneyimini tekrar markalaştırdık; olduğunuz gibi gelin! Mammoth’un mantrası işte bu… Markanın, yeni kimlik sistemini dışa vurduk ve Kaliforniya kültüründe öne çıkan -karda rahat sörf yapma mantığını- yansıtmaya çalıştık. Logo tasarımındaki kalın font (bold), eğlenceli, kapsamlı ve anlaşılabilir görsel ögeler ve dişi kullanım, dağın efsanevi yoğun karını temsil ediyor" Hornall Anderson
Chair Entertainment Chair Logo Tasarımları 2005 yılında kurulan ChAIR Entertainment Group, kendisini entelektüel özellikleri ile satış rekorları kıran eğlence araçlarını yaratmaya adamış bir video oyunu üretim firması... ChAIR, iOS için kılıç dövüşü maceraları sunuyor. Infinity Blade, mobil araç oyunlarının çıtasını yükseltti ve 2010’da "Yılın Oyunu" ve "Editörün Seçimi" ödüllerini aldı. ChAIR Infinity Blade 2 ise nefes kesen görseller ve sürükleyici hikayesiyle Apple’ın dünya çapındaki oyun platformunda ses getirdi ve 20’den fazla "Yılın Oyunu" ve "Editörün Seçimi" ödülü kazandı. Bsit bir logo tasarımı olmasına rağmen oldukça özgün bir görünüm sergiliyor.
Boundary Boundary Logo Tasarım Örnekleri Boundry, DevOps profesyonellerinin karşılaştıkları iki önemli zorluğa değiniyor; daha yüksek görünürlük ile hızla değişen bir uygulamanın etkisini görme ve anlama gereksiniminin önemi... Boundary logo tasarımı, bu doğrultuda iki önemli zorluğa referans veriyor.
Pregg.Net Pregg Net Logo Tasarımları
Shoot to Kill Shoot To Kill Logo Tasarımı Film endüstrisinde yetişmiş iki tutkulu film yapımcısı olan Remi Luxford ve Tony Gardiner Shoot To Kill’e 2010 yılında başladılar. Bugünün müşteri beklentilerine yeni bir yaklaşım getirmek gerektiğinin farkında olan bu genç ekip Combadia’da drama, kısa film ve belgeselden, yüksek bütçeli televizyon reklamlarına kadar üretme, çekme, kurgulama ve yönetme konusunda yoğun bir deneyim yaşadılar. Bu logo tasarımı arkasındaki fikir, sadece bu ismin kendisini canlandırmak değil şirketin sunduğu hizmet ile de bağlantılı olmasıydı. Geleneksel bir nişan dürbünü yerine, bir film yapım şirketi için ilginç ve bağlantılı bir “kamera dürbünü” kullanıldı.
Swiss Football League Swiss Football Logo Tasarımları
Fontsmith Font Smith Logo Tasarımı
Organ Donation Organ Donation Logo Tasarım Örnekleri Organ bağışı girişimi için kurumsal bir kimlik tasarlamak… İletişim aracımız yalnızca bu olduğu için tasarım, organ bağışı mesajını doğrudan geçirebiliyor olmak zorundaydı. Ne tasarlarsak tasarlayalım, insanların duygularını hedeflemek zorundaydık ve bu fikre sıcak bakmaları için zarif bir şekilde onları harekete geçirmeliydik." DDB
Boss Hunting Boss Hunting Logo Tasarımları Boss Hunting patron olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatan lüks yer, lüks ürünler, güzel kadınlar, ünlü aktörler gibi görseller paylaşan popüler bir Facebook grubu…
Inscripts Inscripts Logo Tasarım Örnekleri Hindistan Mumbai ana merkezli Inscripts, canlandırma, son web uygulamalarını ve özelleştirilmiş yazılım çözümleri geliştirip, yayılmasını sağlama alanlarında çalışıyor. Proje kılavuzunda, genç, dinamik şirket, canlı, renkli, profesyonel, enerji dolu, modern gibi tanımlar bulunuyor.
Graphen Graphen Logo Tasarımları
Paintbrush Factory Paintbrush Factory Logo Tasarımları Fabrica de Pensule / The Paintbrush Factory, Romanya Cluj’da modern sanatlar için ortak bir platform. Bu platform için geliştirilen logo tasarımı da fırça darbesinin kullanımı ile fikri doğru yerden yakalamış görünüyor.

İlgili Haberler

Rene Magritte İle Bir Zamanlar Anadolu'da: 🦄 #NFTCollection
Grafik Tasarım menu icon
22 Ara 22
Rene Magritte İle Bir Zamanlar Anadolu'da: 🦄 #NFTCollection
Devamını Oku >
90 minutes! Not enough for Beşiktaş!
Grafik Tasarım menu icon
18 Ağu 19
90 minutes! Not enough for Beşiktaş!
Devamını Oku >