Little Caesars’ın Yeni Dijital İletişim Ajansı Clockwork!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Haz 2017
Little Caesars’ın Yeni Dijital İletişim Ajansı Clockwork!

Dünyanın en lezzetli pizzalarının yaratıcısı Little Caesars Pizza, dijital iletişim faaliyetlerinin sorumluluğunu Clockwork’e emanet etti.

Tüm iletişim dilini #BüyüksünSezar söylemiyle yenileyen Little Caesars Pizza, dijital iletişim çalışmalarında da yeni bir işbirliğine imza attı. Hem dijital çözüm ortağı hem de sosyal medyadaki yeni temsilcisi olarak Clockworkile çalışmaya başlayan Little Caesars Pizza, bu iş birliği ile yepyeni iletişim kampanyalarına hayat vermeye hazırlanıyor.

Clockwork, markanın hem web sitesi, mobil uygulama gibi dijital platformlarını yenileyecek hem de bu tarihten itibaren devam edecek sosyal medya yönetiminde #BüyüksünSezar söylemini destekleyen bir iletişim faaliyeti yürütecek.

Tasarım, yazılım, mobil uygulama alanlarında da faaliyet gösteren Clockwork, McDonald’s, LC Waikiki, Redbull, D-Smart, Vakko ve Kahve Dünyası gibi birçok güçlü markanın da dijital iletişim dünyasını şekillendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gri Creative’e Teknolojik Müşteri! DenizBank Emekli Bankacılığı Sosyal Medya İletişiminde great’i Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.