Lipton’dan Dijital Uygulama: Aç Kendini

Lipton’dan Dijital Uygulama: Aç Kendini

Lipton bir süredir devam eden reklam kampanyası “Şans Öpücüğü” kurgusu kapsamında yayınladığı uygulama ile kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor.

Güneşi Beklerken dizisinin iki karakteri Zeynep ve Kerem’in baş rolü üstlendiği uygulamada kullanıcılar Şans Öpücüğü web sitesine yönlendiriliyor. Burada ziyaretçileri Zeynep ve Kerem karşılayarak onları sevdikleri insanlara söylemek istedikleri konusunda cesaretlendiriyor.

Uygulamaya katılanlar sevdiklerine söylemek istedikleri mesajı yazıyor ve mesajı iletecek karakteri seçiyor. Ardından katılımcının mesajı ile bir video oluşturuluyor. Katılımcı videoyu Facebook ya da e-mail üzerinden sevdikleri ile paylaşabiliyor.

lipton şans öpücüğü uygulama

Özür, iyi dilek ya da aşk itirafı olan bu videoların özelliği ise izlendikten sonra kendi kendini imha etmesi. Zeynep ile Kerem’in elçi rolünü üstlenerek sevenleri kavuşturma amacı taşıyan uygulamada gönderilen videolar katılımcının tercihine göre ilgili kişi izledikten sonra kendini imha edebiliyor.

lipton dijital kampanya

Mayıs sonuna kadar yayında olacak olan uygulamaya Şans Öpücüğü web sitesinden katılabilir ve sevdiklerinize itirafta bulunabilir ya da sürprizler yapabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye Instagram İle Tanıtılacak: #ComeSeeTurkey Flat Logo Tasarımları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.