Lipton bir süredir devam eden reklam kampanyası “Şans Öpücüğü” kurgusu kapsamında yayınladığı uygulama ile kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor.
Güneşi Beklerken dizisinin iki karakteri
Zeynep ve Kerem’in baş rolü üstlendiği uygulamada kullanıcılar
Şans Öpücüğü web sitesine yönlendiriliyor. Burada ziyaretçileri Zeynep ve Kerem karşılayarak onları sevdikleri insanlara söylemek istedikleri konusunda cesaretlendiriyor.
Uygulamaya katılanlar sevdiklerine söylemek istedikleri mesajı yazıyor ve mesajı iletecek karakteri seçiyor. Ardından katılımcının mesajı ile bir video oluşturuluyor. Katılımcı videoyu
Facebook ya da e-mail üzerinden sevdikleri ile paylaşabiliyor.
![lipton şans öpücüğü uygulama](https://cdn.dijitalajanslar.com/2014/04/lipton-sans-opucugu-uygulama.jpg)
Özür, iyi dilek ya da aşk itirafı olan bu videoların özelliği ise izlendikten sonra
kendi kendini imha etmesi. Zeynep ile Kerem’in elçi rolünü üstlenerek sevenleri kavuşturma amacı taşıyan uygulamada gönderilen videolar katılımcının tercihine göre ilgili kişi izledikten sonra kendini imha edebiliyor.
Mayıs sonuna kadar yayında olacak olan uygulamaya Şans Öpücüğü web sitesinden katılabilir ve sevdiklerinize itirafta bulunabilir ya da sürprizler yapabilirsiniz.