Lipton Ice Tea’den “Nerde Yesem” Derdine Son!

Lipton Ice Tea’den “Nerde Yesem” Derdine Son!

Lipton Ice Tea, Karbonat tarafından hazırlanan yeni kampanyasında, “Onu orada yeme, bunu şurada yeme” diye eşine dostuna karışanlara sesleniyor.

Kampanya çerçevesinde oluşturulan esasburadayenir.com sitesinde dileyen herkes, Türkiye’nin en popüler, en çok sevilen 10 yemeğinin nerede ve neden yenilmesi gerektiğini paylaşabiliyor. Köfteden pideye, mantıdan künefeye herkesin bayıldığı yemeklerin bulunduğu sitede yapmanız gereken tek şey ilgili yemek için Foursquare bağlantılı arama motorundan önerdiğiniz mekânı bulmak ve burayı neden önerdiğinizi yazmak.

Üstelik siteye katkıda bulunanlar arasında yapılacak seçimle 3 kişi Lipton Ice Tea’in reklam yıldızı Doruk (Serhan Arslan) ile önerdiği mekânda yemek yeme şansı elde ediyor. Ayrıca her hafta öneride bulunan 100 kişi de yemek çekleri ve sinema biletleri kazanıyor.

lipton ice tea esas nerde yesem

Kampanyanın lansman filmi Lipton Ice Tea Youtube kanalında yayına girdi. Online filmde Doruk’un yediğine karışanlara verdiği eğlenceli cevaplar sizi de güldürecek. Afiyet olsun!

 

Künye:

Reklamveren: Lipton Ice Tea

Reklamveren Yetkilisi: Tansu Cimitay, Duygu Güzel

Reklam Ajansı: Karbonat

Yaratıcı Yönetmen: Cenk Gümüşcüoğlu

Yaratıcı Ekip: Varol Döken, Ziya Levent Aybay

Proje Yöneticileri: Serkan Mutlu, Naz Kurtuluş

Müşteri İlişkileri: Aslı Önal

Sosyal Medya Yönetimi: İpek Tığlı, Gizem Çetintaş

Prodüksiyon: Salacak Yapım

Yönetmen: Devrin Usta

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fibaemeklilik Ve Esteworld Öncülüğündeki #Özmuayene Hareketi Başladı Garanti'den Emojili Sosyal Medya Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.