Lexus Mayo Modellerini QR Kodu İle Canlandırıyor!

Lexus Mayo Modellerini QR Kodu İle Canlandırıyor!

Lexus, birkaç ay önce  geleneksel yazılı basına interaktif ögeler ekleyen özgün bir kampanya oluşturdu ve bunu CinePrint olarak adlandırdı.

Son Lexus IS modelini tanıtmak için yazılı basın ile mobil uygulama QR kodunu birleştirerek interaktif ve ilginç bir artırılmış gerçeklik kampanyası daha yaptılar.

Blend Out” geleneksel reklamdan çok daha fazlası. Lexus IS ile poz vermeleri için 3 mayo mankeni ile anlaştı ve ekranda modelleri gizledi, yani tasarımın bir parçası olarak gösterdi.

Modelleri açığa çıkarmak için, okuyucular QR kodu okutmalı ya da akıllı telefonları ile LexusBlendOut.com adresine gitmeliler. Telefonlarını sayfa üzerine yerleştirdikleri zaman, modeller canlanıyor ve arka plandan yürüyerek gelip mayolarını gösteriyorlar.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Logo Tasarımı Örnekleri Illy Coffee Surfing Web Sitesi Tasarımı →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.