Leo Burnett İle Voden Güçlerini Birleştirdi!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Tem 2015
Leo Burnett İle Voden Güçlerini Birleştirdi!

Leo Burnett ile Türkiye’nin önde gelen ajanslarından Voden güçlerini birleştirdi. Voden bundan sonraki süreçte kendi ismi ve yapısını koruyarak Leo Burnett bünyesinde çalışmalarına devam edecek.

Bu ortaklık ile birlikte müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan ajanslar; dinamik organizasyon yapılarını, yaratıcı fikirlerini, teknoloji ve bilgi birikimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Leo Burnett ve Voden birlikte dijital pazarlama alanında sundukları yaratıcılık ve stratejik düşünceye dayalı çalışmalarına tüm hızıyla devam edecek.

Kurulduğu 1987 yılından bu yana reklam, alışveriş pazarlaması ve halkla ilişkiler alanında başarılı işlere imza atan Leo Burnett İstanbul, 82 kişilik ekibi ile faaliyetlerini sürdürüyor. 2007 yılında kurulan ve Türkiye’nin en iyi dijital ajanslarından biri haline gelen Voden ise 80 kişilik ekibi ile dijital pazarlama ve reklamcılık alanında; entegre dijital pazarlama hizmetleri, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama ve UI/UX tasarımı ve geliştirilmesi hizmetlerini sunuyor.

Leo Burnett, Voden'e ve hayallerimize ortak oldu.

Posted by Voden on 30 Temmuz 2015 Perşembe

“Leo Burnett, Voden’e ve hayallerimize ortak oldu.” diyen Voden bu gelişmeyi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← English Time Medya Planlama Ve Satın Alma Faaliyetleri İçin OnAdWorks İle Anlaştı! Merlina Home Yeni Dijital Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.