Ofis Kırtasiyesi Markası Leitz’in SEM Ajansı Sempeak Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 08 Oca 2015
Ofis Kırtasiyesi Markası Leitz’in SEM Ajansı Sempeak Oldu

Esselte Group markalarından biri olan Leitz, ürün yelpazesinin daha çok kişiye ulaşması amacıyla arama motoru pazarlama çalışmalarında Sempeak ile çalışıyor.

Modern ofisler için ürün ve organizasyon çözümleriyle profesyonel hayatı kolaylaştıran Leitz, premium ofis ürünleri konusunda dünya lideri ve ikonik klasör üreticisi. Leitz’i üstün kaliteli ve yenilikçi dosyalama, arşivleme ve masaüstü ürünlerinden tanısak da bunların haricinde, ödüllü iLam sıcak laminasyon makinesi ve mobil cihaz aksesuarları serisi Leitz Complete’in de üreticisi konumunda yer alıyor.

2015 yılında potansiyel müşterilerine online kanallardan ulaşmayı hedefleyen Leitz, arama motoru pazarlama çalışmaları için Sempeak ile anlaştı. Sempeak’in arama motoru pazarlamacılığı alanında danışmanlık verdiği firmalar arasında Canon, Milliyet Emlak, Burgan Yatırım, Intersport ve DAP Yapı gibi farklı sektörlerden önemli markalar bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mbsays, Müşterilerinin Yeni Yılını Ödüllerle Kutluyor Multinet’in CRM Ajansı directComm Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.