LEGOLAND Discovery Centre Istanbul Sosyal Medya Ajansını Belirledi!

Ajans Haberleri, Haberler 17 Haz 2015
LEGOLAND Discovery Centre Istanbul Sosyal Medya Ajansını Belirledi!

LEGO® hayranlarının merakla beklediği eğlenceli öğrenme merkezi, sosyal medya ve dijital pazarlama alanlarında Boomerang İstanbul Sosyal Medya Ajansı ile çalışacak.

Avrupa’nın 1 numaralı ziyaretçi etkinlik alanı işletmecisi Merlin Entertainments Group, Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk LEGOLAND® Discovery Centre’ının kapılarını Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açıyor.

LEGO® hayranlarının merakla beklediği eğlenceli öğrenme merkezinde; Türkiye’nin ilk ve tek LEGO® mağazası, heyecanlı LEGO® gezileri, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® Fabrika Turu, temalı oyun alanları, özel parti odaları ve İstanbul’un simgelerinin inşa edildiği LEGO® MINILAND sergisi gibi alanlar yer alacak.

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul; sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama hizmetleri, reklam yönetimi ve özel Facebook uygulamaları konularında Boomerang İstanbul Sosyal Medya Ajansı ile çalışacak.

Sosyal medya pazarlama alanında birçok farklı çözüm ve hizmet sunan Boomerang İstanbul, aynı zamanda Bayer, Deloitte, Tooway, IEG, Madagascar Live, Muhteşem Yüzyıl Sergisi, Lineadecor, Letoonia Resorts, Blackboard, Böhler gibi markalara da sosyal medya pazarlama ve yönetim hizmetleri veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dekatlon Buzz İstiklal Caddesi’ne Taşındı! Türkiye’nin En Değerli Markası Akbank Oldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.