Lego Happy Holiplay Fotoğraf Yarışması

Lego Happy Holiplay Fotoğraf Yarışması

İçeriğin kullanıcılar tarafından oluşturulduğu kampanyalar yaparken, markanın kampanya kapsamında ne kadar yer alacağının belirlenmesi hassas bir dengede olmalı. Lego Happy Holiplay Fotoğraf Yarışması bu dengeyi sağlıyor!

Markayı arka planda tutmaya cesaretiniz var mı? Malesef birçok marka bu tarz sosyal medya kampanyalarında başarısız oluyor, neyse ki bu kampanya onlardan değil…

LEGO’nun bu kampanyasının arkasındaki fikir akıllıca ve gerçekten çok basit. Legolar ile kolayca bir şeyler yapıyorsunuz ve çevrenizdeki herhangi bir şey ile kombine edip, fotoğrafını çekiyorsunuz.

Bu fotoğraf yarışması konsepti LEGO’nun ruhunu taşıyor: hayal gücünüzü kullanın ve oynayın. Bu kampanyayı gerçekleştiren ajans Konstellation, kampanyayı “Brickmented Reality” olarak adlandırmış.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Adidas Almanya'da Çalışmaya Davet Ediyor NIVEA Stress Test İnteraktif Video Reklamı →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.