Kusurlarınızı Sevin, Onlarla Yaşamayı Öğrenin

Kusurlarınızı Sevin, Onlarla Yaşamayı Öğrenin

Diesel reklam filmi, beğenmediğiniz bir kusurunuzu operasyonla düzelttirseniz bile sonsuza kadar ondan kurtulamayacağınızı anlatıyor.

“Flawless is forgettable” (Kusursuz unutulur) sloganından yola çıkan Diesel’in reklam ajansı Publicis Italy, kusurları kutlayan, onlardan kurtulmak yerine onları öne çıkaran bir dünyanın hayaliyle “Keep The World Flawed” (Dünya Kusurlu Kalsın) kampanyasını hazırladı.

90 saniyelik eğlenceli reklam filminin olay örgüsü ve konusu gayet açık. Genç bir erkeğin kocaman kepçe kulakları var. Kulaklarını ameliyatla küçülten erkek, bir gün bir çamaşırhanede hayallerinin kadınıyla karşılaşıyor ve birbirlerine aşık oluyorlar.

Hokka burunlu genç kadının da önceden büyük bir buruna sahip olduğunu ve onun da genç erkek gibi bir operasyonla burnunu küçülttüğünü öğreniyoruz. Aşkla sevişen iki aşığın bir çocukları oluyor. Çift, doğumhanede küçük bir şok geçiriyor çünkü oğulları hem kepçe kulaklı hem de koca burunlu olarak dünyaya geliyor. Ve sonunda kazanan, kusurlar oluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Suudi Arabistanlı Kadınlar Nissan’la Otomobil Kullanmayı Öğreniyor En Durağan Spor Otomobil Reklamı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.