Kurumlara Yönelik Reklam Stratejileri Etkinliği

Kurumlara Yönelik Reklam Stratejileri Etkinliği

Biztalks tarafından düzenlenen “Kurumlara Yönelik Reklam Stratejileri” etkinliği 28 Şubat 2014 tarihinde Urban Station Maslak Şubesi’nde gerçekleşecek.

İş hayatındaki profesyonelleri bir araya getirerek her türlü bilgi ve tecrübenin paylaşıldığı etkinlikler düzenleyen Biztalks, Kurumlara Yönelik Reklam Stratejileri etkinliği ile Mind The Ad kurucusu Genco Demirer’i ağırlayacak.

“İyi fikir; önce sanattır, sonra tasarım, en sonunda da reklam” konsepti dahilinde genç profesyonellere ışık tutmayı hedefleyen etkinlik 28 Şubat 2014 tarihinde Urban Station Maslak Şubesi’nde gerçekleşecek.

Bir çok reklam ajansı ve sanat kurumunda sanat yönetmenliği yapan Genco Demirer, daha önce  Z Produksiyonda yaratıcı yönetmelik; Ronak Kültür A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığı, MultiKulti Türkiye’nin Genel Sanat Yönetmenliği ve grafik bölümlerinde öğretim görevliliği yaptı. Halen İstanbul ve Londra’da yapılanmış olan Mind the Ad Reklam Şirketinde kurucu ortak olarak mesleki hayatına devam ediyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için Biztalks web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Young Lions Türkiye Başvuruları Başladı! Yapı Kredi Fikri Mobil Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.