Kun Agüero, Hayranlarının Sorularını Dev Klavyeye Attığı Şutlarla Cevaplıyor

Kun Agüero, Hayranlarının Sorularını Dev Klavyeye Attığı Şutlarla Cevaplıyor

Güney Amerika Futbol Şampiyonası Copa America devam ederken, Gillette, yıldız oyuncu Sergio Kun Agüero’yu eğlenceli bir şekilde hayranları ile buluşturdu.

Procter & Gamble’ın tıraş bıçağı markası Gillette, Kun Agüero’nun hayranlarının sorularını çok farklı bir yöntemle cevapladığı bir kampanyaya imza attı. Marka, sosyal medya takipçilerinden #communityplayer hastagi ile yıldız oyuncuya soru sormasını istedi.

Agüero, hayranlarından Twitter üzerinden sorduğu soruları kale yerine yerleştirilmiş dev bir klavyeye yaptığı şut atışları ile cevapladı. Her seferinde doğru harfi vurmaya çalışarak yazdığı cevapları takipçilerine iletti. Kampanya Del Campo Saatchi & Saatchi Buenos Aires tarafından gerçekleştirildi.

 
Manchester City’nin başarılı forvetini bir futbol karşılaşmasının haricinde yeteneğini sergilediği bir kampanyada izlemek keyif verici.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Civil’den “Bu Çocuk Kime Benziyor?” Tartışmasına Süpersonik Cevap Pampers’tan Bebekleri Gülümsetecek Kampanya: Better For Baby →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.