Küçük Mutfaklar İçin Kompakt Bulaşık Makinesi Çözümü

Küçük Mutfaklar İçin Kompakt Bulaşık Makinesi Çözümü

Metrekareleri yıldan yıla gittikçe daralan apartman dairelerinde, az yer kaplaması için tasarlanan bulaşık makinesi Tetra, CES 2018’de tanıtıldı.

Heatworks, CES 2018’de internet bağlantılı, tezgah üstünde kullanılabilen bulaşık makinesi Tetra’yı tanıttı. Tetra’nın tesisata ihtiyacı yok. Standart elektrik bağlantısı olan her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Küçük metrekareli stüdyo dairelerde yalnız yaşayan kişiler için ideal bir çözüm olabilecek mini bulaşık makinesi, tek seferde 10 tabak ya da 12 bardak yıkayabiliyor.

Transparan yapıdaki Tetra ile, yıkama hangi evredeyse izlenebiliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bulaşık makinesinin su bağlantısı yok. Bulaşık yıkama suyunun elle eklemesi gerekiyor. Bu şekilde ne kadar su harcandığı kullanıcı tarafından biliniyor. Yıkama işlemi, maksimum 10 dakikada tamamlanıyor.

Bulaşık makinesiyle, kirli bulaşıkları yıkamanın yanı sıra bebek biberonları sterilize edilebiliyor ve ıstakoz gibi bazı yemekler de pişirilebiliyor. Bu yıl içinde piyasaya çıkması planlanan Tetra’nın 300 dolar altında bir fiyata satılması bekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Patlamayan ve Katlanan Bisiklet Lastiği Parmak Ucuyla Telefon Konuşması Yapmayı Sağlayan Bileklik →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.