Kubix Digital Sektörel Podcast Yayınlarına Başladı!

Ajans Haberleri, Haberler 21 Ara 2017
Kubix Digital Sektörel Podcast Yayınlarına Başladı!

Kubix Digital sektörel bilgi ve deneyimlerini keyifli sohbetler eşliğinde paylaşacağı podcast içeriklerinin ilkini yayınladı. Yayınlar Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 dilde devam edecek.

Kubix Digital, hizmet verdiği dijital pazarlama konularında deneyimlerini paylaşacağı podcast yayınlarına başladı. Arama motoru optimizasyonu, arama motoru reklamcılığı, Analytics ve benzeri konularda yapılacak yayınların dışında, keyifli sohbetler ve eğlenceli hikayeler de Kubix’in podcast konuları arasında yer alacak.

SEMonday yani “Search Engine Marketing Monday” ismiyle yayınlara başlayan ajans, ilk paylaşımında NewYork’ta gerçekleşen SMX East 2017 Expo & Conference ile ilgili izlenimlerine yer verdi. Kubix Digital Kurucularından Halide Ebcinoğlu ve SEO Uzmanı Serdar Usta’nın yer aldığı yayında, konferansta konuşulan sektörel gelişmeler ve arama motoru optimizasyonu hakkında güncel konular ve 2018 SEO trendlerinden bahsediliyor.

Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere üç dilde gerçekleşecek yayınları Kubix Digital Podcast sayfasından takip edebilir, iTunes ya da Soundcloud üzerinden dinleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← OSRAM Dijital Konkur Sürecini Tamamladı, Dijital Ortağını Seçti! Facebook Yüz Tanıma Aracı, Etiketlenmediğiniz Fotoğraflarda Sizi Tanıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.