Kubix Digital Oscar Yolunda

Ajans Haberleri, Haberler 15 Eyl 2017
Kubix Digital Oscar Yolunda

Kubix Digital, arama motoru pazarlamasının Oscar’ları sayılan Search Engine Land Landys Award’da “En İyi SEM Ajansı” kategorisinde kısa listeye kaldı.

Bu yıl Landys’e yapılan 300 başvurunun arasında Kubix Digital, Türkiye’den kısa listeye kalan tek ajans. Avrupa’dan kısa listeye kalan yalnızca 3 ajans bulunması ise Landys’teki rekabetin boyutlarını gösteriyor. Ödüller, dünyaca ünlü SMX Konferansı haftasında 25 Ekim akşamı muhteşem bir tören ile sahiplerini bulacak.

Landys’in yanı sıra Kubix Digital dünyanın en prestijli ödüllerinden sayılan International Performance Marketing Awards’ta ikinciyeni kampanyası ile “Orta Avrupa En iyi Performans Kampanyası” ve “MENA En iyi Performans Kampanyası” kategorilerinde kısa listeye kaldı. IPMA ödülleri 23 Ekim akşamı Londra’da sahiplerini bulacak.

Kubix Digital’a bu iki önemli ödül töreninde başarılar diliyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Play-Doh ve Bubu’nun Dijital Ajansı MotionB Oldu Viking’in Sosyal Medya Ajansı egegen Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.