Kubix Digital MENA Search Awards’tan 2 Ödül İle Döndü!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Eyl 2018
Kubix Digital MENA Search Awards’tan 2 Ödül İle Döndü!

Arama motoru pazarlama ajansı Kubix Digital, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ın en önemli sektörel organizasyonu MENA Search Awards’tan 2 ödül ile döndü.

Geçtiğimiz aylarda Almanya’daki faaliyetlerini artırarak, uluslararası müşterilerine yenilerini ekleyen Kubix Digital, her geçen gün başarılarına bir yenisini ekliyor. Son olarak SEO, PPC ve içerik pazarlama alanlarındaki en başarılı projelerin değerlendirildiği MENA Search Awards’ta 5 projesi ile finale kalan ajans; Dubai’de gerçekleşen törende 2 ödüle layık görüldü.

Kubix Digital ödüllerden ilkini “Best Mobile Campaign” kategorisinde Türk Telekom ile gerçekleştirdiği Tambu Universal App Kampanyası ile aldı. Yeni nesil akıllı klavye uygulaması Tambu’nun bilinirliğini artırmak ve indirme maliyetini düşürmek hedefiyle gerçekleştirilen kampanya sonucunda; uygulamanın indirme başına maliyeti 1 doların altına düşerken, indirme oranları ise %80 artmıştı.

 

 
Ajans ikinci ödülünü ise “Best Use of Search – Third Sector” kategorisinde Women.Digital girişimi ile aldı. Dijital pazarlama alanında çalışan, işveren, girişimci kadınları dünya çapında bir araya getirmeyi hedefleyen Women.Digital, geçtiğimiz Şubat ayından bu yana 5 farklı konseptte düzenlenen meetup’larla sektörün kadınlarını bir araya getirdi. Kubix.Digital çalışanlarının tamamen gönüllü olarak yürüttüğü girişimin etkinliklerine şuana kadar 700’ün üzerinde kadın dijitalci katıldı.

2017 yılında yine MENA Search Awards’ta Ortadoğu’nun, European Search Awards’ta ise Avrupa’nın En İyi Entegre Arama Ajansı seçilen Kubix.Digital, bu yıl da ödüllerine yenilerini eklemiş oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← UBM Turkey, Sosyal Medya Ajansı Olarak Komünite Dijital’i Seçti mbsays, Hürriyet Kampüs ile İlham Veren Yolculuğunda 4. Yılına Girdi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.