Kubix Digital Google Premium Partner Awards’ta 4 Kategoride Kısa Listede

Ajans Haberleri, Haberler 19 Tem 2017
Kubix Digital Google Premium Partner Awards’ta 4 Kategoride Kısa Listede

Geçtiğimiz haftalarda European Search Awards’ta “En iyi Entegre Arama Ajansı”, MENA Search Awards’ta da “En iyi Entegre Arama Ajansı” ve İkinciyeni.com PPC kampanyası ile “En iyi PPC Kampanyası” kategorilerinde ödüle layık görülen Kubix Digital, Google Premium Partner Awards ile başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.

Kubix Digital, Search Innovation, Mobile Innovation, Shopping Innovation ve Growing Business Online olmak üzere dört kategoride Premium Partner Awards kısa listesinde.

Geçtiğimiz yıllarda yalnızca Avrupa ve MENA bölgeleri için düzenlenen ödül töreni, bu yıl dünya çapında olacak. 7 Eylül’de Dublin’de düzenlenecek ödül töreninin ardından her kıtanın kazananları 28 Eylül’de New York’ta gerçekleşecek Google Partner Summit’e katılmaya hak kazanacaklar.

Kubix Digital 2016 Google Premium Partner Awards’ta da Mavi Jeans kampanyaları ile Search kategorisinde kısa listeye girmişti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kogital’e Yeni Markalar Dijital Melek Yatırımcılık 2. Dönem Başvuruları Başladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.