Kubix Digital Global Faaliyetlerini Artık Berlin Ofisinden De Yürütüyor!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Kas 2018
Kubix Digital Global Faaliyetlerini Artık Berlin Ofisinden De Yürütüyor!

SEO & SEM ajansı Kubix Digital, uluslararası faaliyetlerini artık Berlin’deki yeni ofisinden yürütüyor.

2007 yılında İstanbul’da kurulan ve hem Türkiye’den hem de farklı ülkelerden birçok markaya arama motoru pazarlaması alanında hizmet veren Kubix Digital, Berlin’deki yeni ofisi ile birlikte yurtdışı faaliyetlerini artırdı. Ajans son olarak Almanya’da mağaza açan Yargıcı markasının SEO ve SEM çalışmalarını üstlendi. Avrupa’daki ilk flagship mağazasını Hamburg’da açan Yargıcı, Berlin’de açılan yeni mağazaları ve Almanca e-ticaret sitesi ile Almanya pazarına hızlı bir giriş yaptı.

Almanya ile Türkiye arasında ciddi bir ticaret hacmi olduğunu belirten Kubix Digital Kurucu Ortağı Şafak Ebcinoğlu; “Almanya, güçlü ekonomik yapısı, genç ve uluslararası insan gücü ve yenilikçi pazarlama anlayışı ile son yıllarda Avrupa’nın büyüyen internet girişim merkezi haline geldi. Özellikle e-ticaret hacmi ile ciddi bir potansiyel yakalayan Almanya, Türkiye’deki şirketler için de önemli bir pazar.” dedi.

Kubix Digital, Almanya açılımı ile birlikte farklı ülkeleri hedefleyen çalışmalarını da artırdı. Ajansın farklı ülkelerin pazarında faaliyet gösteren farklı müşterileri bulunuyor. Uluslararası çalışmalarını Berlin ofisi ile taçlandıran ajans, 2019 yılı içerisinde başta Almanya olmak üzere uluslararası pazardaki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rüzgar Dijital Reklam Ajansı Teknoloji Şirketi Cadem, Tüm Markalarıyla Birlikte Diverseffect’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.