Kristal Yağları Dijital Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Tem 2018
Kristal Yağları Dijital Ajansını Seçti!

2018 yılında bir çok markayı portföyüne katan egegen, hızla büyümeye devam ediyor…

Türkiye’nin ilk markalı zeytinyağı olma özelliğine sahip Kristal Yağları yeni dönemde tüm dijital çalışmalarını egegen’e emanet etti…

egegen; sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama strateji & proje geliştirme, reklam yönetimi, online itibar yönetimi gibi tüm süreçleri yönetiyor olacak.

80 yıldan beri “kaliteli ürün” prensibini ve “kusursuz hizmet” anlayışını benimseyen Kristal Yağları; isim tescilini kendilerini Türkiye’ye getiren gemiyi simgeleyen “Vapur Alamet-i Farikası” takip etmiştir. O günlerde “Vapurlu Yağ” olarak bilinen Kristal Yağları, Anadolu’da hala bu isimle tanınmaktadır.

2000 yılından bu yana dijital pazarlama alanında hizmet veren ve müşteri portföyünde E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Özsüt, Bambi Yatak, Espressolab, Yatsan, Sinpaş, Uğur Derin Dondurucu, Baydöner, Rame, Dermadolin, Arkas Turizm, Altınyunus Hotel&Resort, Yaşar Bilgi, Amara Sealight Resorts gibi markalar bulunan egegen; yeni markasını sosyal medyadan takipçileriyle paylaştığı bir mesajla selamladı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstanbul Akvaryum Ailesi Genişliyor YouTube, Sanal Gerçeklik Deneyimini YouTube VR Uygulamasını Güncelleyerek Geliştiriyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.