Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 2015

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 2015

Bu yıl 27. kez düzenlenecek olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, 14-16 Ekim tatihlerinde Uniq İstanbul ve VW Arena katılımcılarını ağırlayacak.

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’ne bu yıl Türkiye’den ve dünyadan 120’den fazla profesyonel ve fikir önder konuşmacı olarak katılacak. Yeni yarışma kategorilerinin de eklendiği etkinlik kapsamında ayrıca 27. Kristal Elma Reklam Ödülleri de sahiplerine kavuşacak. Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’nin en köklü yaratıcılık etkinliğinin bu yılki teması ise “Şöhret”.

Festivale katılarak Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman isimlerin oturumlarında yer almak ve festival ortamını yaşamak isteyenler için bilet satışları başladı. Etkinliğe katılmak için erkenden bilet alanlar avantajlı fiyatlardan faydalanabilecek.

Future, Awards, Silver, Platinum ve Black kategorilerinde biletlerin satıldığı etkinliğin erken kayıt avantajları hakkında detaylı bilgiyi aşağıda inceleyebilirsiniz.
Kristal Elma Festivali 2015

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali hakkında detaylı bilgiye web sitesinden ulaşabilir ve katılım için şuradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MasterCard Hackathon: Masters of Code İstanbul Mini Maker Faire 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.